Pomoc dla osób doświadczających przemocy w rodzinie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 maja 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i związaną z tym rosnącą eskalacją przemocy wobec osób pozostających na czas kwarantanny w domu z sprawcą przemocy, pragniemy poinformować Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z pomocy Specjalistycznego Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie przy ul. Chmielewskiego 9 w Lublinie, e-mail kierownik.sow.lublin@gmail.com  www.fozal.pl +48 81 525 42 08.

Ośrodek jest czynny całą dobę i mogą się do niego zgłosić osoby z całego województwa lubelskiego. W Ośrodku pracuje zespół specjalistów: psycholog, prawnik, pedagog, wychowawca, pracownik socjalny, pielęgniarka, psychiatra, kapelan. 

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie kieruje swoją pomoc do wszystkich osób doświadczających przemocy w rodzinie. Aby uzyskać pomoc nie potrzebujesz skierowania wystarczy, że przyjdziesz lub zadzwonisz. Razem przeanalizujemy Twoją sytuację i opracujemy plan wyjścia z niej. Możesz skorzystać z bezpiecznego schronienia i pomocy specjalistów przez okres 3 miesięcy

Pliki do pobrania