Ośrodek Pomocy Społecznej w Kurowie wyróżniony

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 listopada 2018

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania Dnia Pracownika Socjalnego ma w Polsce wieloletnią tradycję.

21 listopada 2018 r. odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego zorganizowane w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przez Lubelski Urząd Wojewódzki, podczas których pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurowie zostało wręczone wyróżnienie, będące wyrazem uznania i szacunku dla pracy na rzecz ludzi potrzebujących wsparcia.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurowie, jak również pragnę przekazać wyrazy wdzięczności wszystkim osobom i organizacjom zaangażowanym w działalność w naszej gminie w obszarze pomocy społecznej.

Życzymy Państwu uznania, szacunku, osobistej satysfakcji z wykonania tej trudnej, ale jakże pięknej, twórczej i potrzebnej pracy oraz pomyślnej realizacji planów w dalszym życiu zawodowym i osobistym.

Kierownik

Magdalena Białkowska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie dyplom uznania

    dyplom uznania