Powrót do szkoły z Kartą Dużej Rodziny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 sierpnia 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny okres zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Wiąże się z przygotowaniami i z wydatkami. Koszty wyprawki szkolnej i zajęć dodatkowych można znacząco obniżyć, korzystając z Karty Dużej Rodziny (KDR).

Dzięki KDR, można zaoszczędzić na wydatkach na wyprawkę. Wiele sklepów oferuje zniżki na szkolne artykuły lub cały asortyment dla dzieci.

Tak jest i w przypadku Księgarni Świat Książki. Księgarnia oferuje 20% rabat na art. szkolne
i art. papiernicze dla posiadaczy KDR w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych.

Zakupy zrobimy też w księgarni „KSIĄŻNICA POLSKA”, w której to użytkownicy KDR mają 15 proc. zniżki w zakupie artykułów szkolnych oraz 10 proc. zniżki w zakupie podręczników.

Księgarnia „WORLD LINK” w Kołobrzegu oferuje 5% rabatu na cały asortyment; natomiast sklep Biuroexpres w Krakowie oferuje aż 30 proc. zniżki od cen katalogowych na cały asortyment papierniczy sklepu, a Wydawnictwa Akcydensowe S.A. we wszystkich oddziałach świadczą zniżki w wysokości 10% na cały asortyment.

Dużym powodzeniem wśród osób używających Kartę Dużej Rodziny, cieszy się Lidl. Partner w ramach AKCJI SZKOŁA oferuje dodatkowo dla rodzin wielodzietnych posiadających KDR zniżkę w wysokości 10% na artykuły takie jak piórniki, plecaki, zeszyty, bloki, długopisy oraz tekstylia dziecięce i młodzieżowe.

Wśród innych sieci, które honorują kartę, jest Carrefour. Zniżka przyznawana jest w postaci e-kuponu na okaziciela, przy dokonaniu w sklepie jednorazowo zakupów za min. 50 zł, po uwzględnieniu innych rabatów oraz okazaniu w kasie aktywnej Karty Dużej Rodziny. Wartość otrzymanego e-kuponu KDR uzależniona jest od ostatecznej kwoty figurującej na paragonie fiskalnym potwierdzającym dokonanie przez uczestnika zakupu produktów w sklepie.

 

Początek roku szkolnego wiąże się także z zakupem nowego obuwia na WF. Z Karty Dużej Rodziny można skorzystać kupując obuwie w sieci sklepów BARTEK, Deichmann czy też WOJAS. Partnerzy oferują 10% zniżki na nieprzecenione produkty. Zniżki świadczą również przez internet.

Ponadto z Kartą Dużej Rodziny można otrzymać zniżki kupując odzież dla dzieci i młodzieży w sieci sklepów SMYK lub Coccodrillo, a także Reporter Young i Martes Sport.

 

 Zajęcie pozalekcyjne to bardzo często okazja dla dzieci i młodzieży na rozwój swoich pasji, zainteresowań bądź wsparcie edukacyjne. W całej Polsce jest blisko 1500 punktów w których świadczone są zniżki na usługi sportowe, m.in. na jazdę konną, zajęcia aikido, karate, naukę pływania, treningi piłki nożnej, a także blisko 300 oddziałów, w których udzielane są korepetycje. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie